anasayfa anasayfa

.: ARAMA :.


  

Hakkımızda

 

+ PROFİL

1979 yılında İstanbul Bostancı'da faliyetine başlayan Erimti Enstelasyon Kabloları hedefleri doğrultusunda elektrik donanımı ve yan ürünler olarak kablo uçları, koruyucu kılıflar üretim ve satışını sürdürmektedir.

+ MİSYON

Misyonumuz, iş ortaklarımızın kalite, maliyet ve hizmet beklentilerini karşılayacak 23 yılın vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile gelecegi hazırlamak ve hedefleri aşmaktır. Rekabet koşullarında sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde eldeki kaynakların ve tecrübenin etkin kullanımı yoluyla, düşük maliyetli, kaliteli elektrik donanımları ve yan ürünleri üretmek, doğru zaman ve miktarda teslim etmek ve ihtiyaç duyulan satış öncesi ve satış sonrası desteğiyle en üst seviyede müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

 

 

 

+ DEĞERLERİMİZ

* Dürüst ve tutarlı çalışma
* Sorumluluk sahibi ve güvenirlilik
* Hertürlü yeniliğe ve yeni projelere açık
* Düzenli çaliışma ve paylaşımcı
* Toplum bilinci ve sorumluluk sahibi bireyler
* Müşterilerimizle birlikte kazanmak

 

 

+ KALİTE, ÇEVRE VE İŞ SAĞLIĞI&İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

ERİMTİ olarak hedefimiz; müşterilerimizin bizden beklediği ERİMTİ kalitesindeki ürün ve hizmeti, en makul fiyat ile zamanında teslim etmektir.

Standat ve mevzuat gerekliliklerine uyum, müşteri memnuniyeti, yönetimin her kademesinde bir önceliktir. Şirketimiz bünyesinde yürütülen tüm çalışmalarda Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerinden biri olan “sürekli iyileştirme faaliyetleri” gerçekleştirilecektir. Böylelikle tüm çalışanlarımız uygulamaya yönelik eğitimlerle kendini ve kalite bilincinin gelişimine olanak sağlamak için fırsatlar bulacaktır.

Sürekli iyileştirme düşüncesiyle daha az ve temiz enerji kullanacağız. Ulusal ve uluslararası mevzuatlardan ve çevreye olan sorumluğumuzdan dolayı daha az atık üretmek, daha az atık oluşturan sistemler kullanmak ve mümkün olduğu durumlarda atıklarımızı tekrar kullanmak ve geri dönüştürmek en önemli ödevimizdir.

Her zaman çalışanlarımızın güvenliği ilk önceliğimizdir. İş güvenliği ve İş sağlığıyla ilgili yasaların ve yönetmeliklerin tüm hükümlerini eksiksiz yerine getirmek, kaza tehlikelerini kontrol altında tutmak, çalışanlarımızın yaralanmasını ve hastalanmasını önlemek sorumluluklarımızın başında gelmektedir.

Temiz bir çevrede verimli ve güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasıyla “ERİMTİ markasının kalite ile eşanlamlı” kullanılması tüm çalışanlarımızın ortak amacıdır.

Bahattin ERDİL
Genel Müdür


 

 

anasayfa | hakkımızda | ürünlerimiz | iletişim
Karlıktepe Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi Ayabakan Sokak No:10 / Kartal / İstanbul
Tel: (0216) 380 32 31 - (0216) 380 93 97 Fax: (0216) 384 57 16